Masaże oRIENTALNE

Masaż Abhyanga

Masaż Abhyanga
Niezwykły sposób na relaks i wyciszenie, które w codziennym pędzie, zupełnie odmieniają nastrój. Podczas trwania masażu, problemy odpływają daleko, a umysł osiąga błogi stan równowagi. Obok stanu głębokiego relaksu, masaż Abhyanga odżywia skórę, poprawiając jej wygląd, przyspiesza przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową, a w efekcie długofalowym, wpływa na wyciszenie, łagodzi problemy z zasypianiem, bólem głowy, ma dobroczynne działanie na cały organizm. Niezwykłe doznania potęguje tworzona podczas masażu atmosfera rodem z magicznych Indii.

cena:
1,5h-170zł 

2h-300zł

Masaż Udvartana

Zwany również masażem pudrowym, to wspaniały zabieg, który swoje korzenie ma w hinduskiej ajurwedzie. Wykonywany jest z wykorzystaniem podgrzanego oleju oraz ciepłego proszku z mieszanki ziół. Przenikające się aromaty i kojąca temperatura tworzą niesamowity spektakl dla zmysłów, wprowadzając w krainę błogiego relaksu i odpędzając wszystkie stresy bardzo daleko. W pierwszym etapie, ciało jest smarowane przyjemnie ciepłym olejem o wspaniałym aromacie. To wprowadza w niezwykły stan rozluźnienia, relaksu i przyjemnie rozgrzewa. Następnie ciało posypuje się ciepłym proszkiem o niepowtarzalnym, ziołowym zapachu i wykonuje się głębszy masaż całego ciała. Masaż Udvartana, to nie tylko zabieg relaksujący, ale również leczniczy – proszek działa na skórę jak peeling, jest ona więc delikatnie miękka, oczyszczona, pozbawiona martwego naskórka i wygląda promiennie, usuwane są toksyny, dzięki czemu wspiera walkę z nadwagą, redukuje cellulit, reguluje i pobudza krążenie. Mieszanka wykorzystywanych ziół skomponowana jest tak, aby spectrum jej działania było bardzo szerokie. A przy tym, w fenomenalny sposób stymuluje węch, dostarczając bodźców zapachowych z odległych, orientalnych zakątków świata. Masaż wpływa kompleksowo na całe ciało.

cena:
1h-150zł 

1,5h -200zł

2h-300zł

Masaż balijski

Masaż balijski to technika z malowniczej wyspy Bali i jest jedną z najstarszych technik masowania na świecie. Jej ponadczasowa popularność ma źródło w nadzwyczajnych efektach – połączenie technik i tajniki wielowiekowej wiedzy sprawiają, że ciało i umysł zaczynają współpracować na poziomie podświadomości, osiągając stan zdumiewającej równowagi. To kompleksowy zabieg, który wykorzystuje spójnie akupresurę, aromaterapię, refleksoterapię i klasyczne techniki masażu. Jego podstawowym celem jest doprowadzenie ciała, duszy i umysłu do stanu jedności i harmonii. Wspomaga rozluźnienie mięśni, pobudza krążenie krwi oraz limfy, likwidując obrzęki, rozbija tkankę tłuszczową, redukuje cellulit, a także pomaga redukować dolegliwości ze strony kręgosłupa i bóle migrenowe. Dzięki działaniu olejków, wspaniale wpływa również na układ oddechowy, redukując objawy astmy oraz alergii. Dla dopełnienia efektu, masaż wykonywany jest przy kojących dźwiękach orientalnej muzyki balijskiej – niecodzienna atmosfera i magiczne bodźce, oddziałujące na całe ciało sprawiają, że masaż balijski jest wprost nieprzeciętnym sposobem na odnalezienie wewnętrznej równowagi i nadzwyczajnego samopoczucia. Całość sprawia, że i podczas trwania masażu i długo po jego zakończeniu, zachowana jest zdolność do rozładowywania napięć i utrzymania dystansu do codziennych trosk.

cena:
1h-130zł

1,5h-170zł

Masaż tybetański

Masaż tybetański czerpie z wielowiekowej kultury i medycyny Tybetu. Uzyskana pełnia relaksu i spokoju, zmienia sposób patrzenia na świat i sprawia, że w mgnieniu oka ubywa lat.  W masażu tybetańskim wykorzystywane są aromatyczne olejki naturalne, które odżywiają skórę, pomagają usunąć szkodliwe substancje przemiany materii, toksyny i wspierają wyciszenie. Mają także cudowne działanie na zmysły – wprawiający w ekstazę zapach, otula ciało i umysł i towarzyszy jeszcze długo po zabiegu.  Masaż odbywa się techniką manualną, z wykorzystaniem mieszanej sekwencji gładzenia, pocierania, wyciskania i ugniatania. Miękkie ruchy są pełne energii, która udziela się każdej części ciała. Dzięki szerokiej wiedzy o centralnych punktach w ciele człowieka, z której technika czerpie, masaż ma bardzo szerokie spectrum działania. Obok relaksu i odprężenia, pozwala wyeliminować dolegliwości bólowe kręgosłupa, napięcie mięśni, bóle lędźwiowe wraz z łagodzeniem silnego bólu przy rwie kulszowej. Poprzez kompleksowe działanie, wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, regulując ich prace poprawia stan ogólny i samopoczucie, przyspiesza przemianę materii, dotlenia i oczywiście wprawia w doskonały nastrój. Po masażu odczuwa się czystą radość – harmonię energii, rozpływającej się po całym ciele i emanującej ciepłymi, wyciszonymi myślami. Stresy znikają bez śladu, a napięcia przestają dawać o sobie znać. Wspaniałemu zabiegowi towarzyszą dźwięki nastrojowej muzyki relaksacyjnej z Tybetu, która swoimi niezwykłymi, mantrycznymi nutami skupia koncentrację, potęgując odczucie relaksu.

cena:
1h-130zł

1,5h-170zł

Masaż Lomi-lomi nui

Masaż Lomi-lomi nui to hawajska technika masażu, która już w samej nazwie niesie piękne przesłanie. „Dotyk miękkiej, aksamitnej łapy zadowolonego kota”, przy czym powtórzenie lomi ma podkreślić pozytywną siłę owego dotyku. Za sprawą Lomi-lomi nui, ciało wyzwala wewnętrzną, beztroską euforię, umysł bawi się doznaniami, a samopoczucie staje się lekkie, pełne pozytywnych odczuć. To wspaniały sposób na uwolnienie się od codzienności. Pomaga zespolić umysł i ciało, potrafi uleczyć psychikę i przywrócić jej równowagę. Wyzwala dobre emocje i otwiera przed światem, niszcząc barierę, którą podczas powstawania stresów człowiek odgradza się od otoczenia. Oczyszcza duszę, usprawnia ciało, a umysł wprowadza w stan kojącej równowagi. Według wierzeń huny, w każdym drzemie potężna dawka energii, a Lomi-lomi nui, pozwala ją w sobie odnaleźć. Dla dopełnienia atmosfery, masażowi towarzyszą dźwięki relaksującej muzyki rodem z Hawajów, która jeszcze mocniej potęguje fantastyczne doznania. Również technika wykonania odróżnia go od większości masaży i sama w sobie, jest już zastrzykiem pozytywnego przekazu – pełne gracji i tanecznego wdzięku ruchy masażysty, wspierane są dotykiem palców, dłoni i przedramion pomagają odpłynąć w strefę pełnego odprężenia.

cena:
1h-150zł 

1,5h-200zł 

2h-300zł

 

inne usługi salonu

Karnety & vouchery

Karnety & vouchery

Klientom odwiedzającym nas częściej, proponujemy atrakcyjną ofertę zakupu karnetów. Dzięki nim, cena za pojedynczy zabieg jest znacznie niższa, niż w przypadku zakupu jednorazowego. Vouchery to także świetny prrezent, który zdobędzie serce każdego.
Dowiedz się więcej

Jak znaleźć salon mandala?

Adres:

al. Jerozolimskie 49/lok 32 kl 3

00-697 Warszawa

Godziny otwarcia:

pon – czw  9.00 -17.00

pt – sob  12.00 – 20.00

Rezerwacja on-line: studiomandala.booksy.com

Tel: 720 960 612

Email : kontakt@mandala-warszawa.pl

Call Now ButtonZapraszamy do rozmowy :)