karnety/vouchery

Karnety – w pakiecie taniej

Klientom odwiedzającym nas częściej, proponujemy atrakcyjną ofertę zakupu karnetów. Dzięki nim, cena za pojedynczy zabieg jest znacznie niższa, niż w przypadku zakupu jednorazowego:

  • Karnet 5 x masaż  – pięć dowolnych masaży (takich samych lub różnych) za cenę 495pln (tylko 99pln za masaż!).
  • Karta stałego klienta

Klientom, którzy odwiedzają nas stale, proponujemy karty stałego klienta. Karta uprawnia do stałej zniżki na nasze usługi – dzięki niej, co 5 zabieg kosztuje 30% taniej.

Vouchery – prywatnie i w biznesie

Spraw komuś przyjemność! To prezent, który zdobędzie serce każdego – mamy, taty, rodzeństwa, wujka i cioci, babci, dziadka, przyjaciółki, albo ukochanej osoby. Doskonały sposób na fetowanie urodzin, rocznic, wieczorów panieńskich i kawalerskich. To prezent, który zawsze będzie trafiony. To także świetny podarunek biznesowy – oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla firm, które chciałyby obdarować voucherami swoich pracowników. Vouchery posiadają termin ważności, ale datę zabiegu obdarowany wybiera sam, każdy voucher jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu. Karty podarunkowe mogą być odebrane osobiście lub wysłane pocztą/kurierem (przy zamówieniu powyżej 300pln na terenie Warszawy, dostawa gratis) na wskazany adres. 

 

 

Świętuj swoje urodziny

Zrób sobie prezent, podaruj sobie relaks, luksus i odprężenie. Umów się na dowolny zabieg w dzień swoich urodzin, a w prezencie urodzinowym od nas otrzymasz 30% zniżki.*

*oferta dotyczy wyłącznie zabiegów wykonywanych w dniu urodzin, za okazaniem dowodu osobistego. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

inne usługi salonu

Jak nas znaleźć?

Adres:

al. Jerozolimskie 49/lok 32,

00-697 Warszawa

Godziny otwarcia:

Otwarte: 9:00 Zamknięcie: 17:00

Wizyty: booksy.com

Telefon: 720 960 612

Call Now ButtonZapraszamy do rozmowy :)